Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, pedagog

Jestem psychologiem, pedagogiem, psychoterapeutą psychodynamicznym (pracuję pod superwizją certyfikowanych superwizorów PTPPd). Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego (wydział pedagogiki; specjalność: resocjalizacja), Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach (psychologia kliniczna) oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii, aktualnie jestem w trakcie specjalistycznego kursu „Psychoterapia psychodynamiczna dzieci i młodzieży” organizowanego przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

19-letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w placówkach oświatowych (obecnie w poradni psychologiczno-pedagogicznej), pełniąc funkcję kuratora społecznego, a także w ramach stażów przygotowujących mnie do zawodu psychoterapeuty.

W obszarze moich zainteresowań zawodowych znajduje się psychoterapia dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szeroko rozumiane poradnictwo, psychoedukacja, profilaktyka oraz diagnoza psychologiczna.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.