Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie procesu certyfikacji (Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS).
Pomagam osobom, które cierpią z powodu depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (tzw. nerwica natręctw), problemów emocjonalnych, problemów seksualnych, trudności w budowaniu lub utrzymywaniu relacji oraz zaburzeń związanych z doświadczonymi traumatycznymi wydarzeniami. Pracuję także z dziećmi nad ich emocjonalnością oraz wspieraniem rozwoju od najmłodszych lat życia.
Wspieram też pary, które przeżywają trudności w związku lub chciałyby przyjrzeć się swojemu funkcjonowaniu w relacji z partnerem. Uczę ich m.in. lepszego komunikowania się po to, by rozwiązać obecne kryzysy oraz zapobiec ich powstawaniu w przyszłości.
Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
W swojej pracy terapeutycznej interesuje mnie drugi człowiek, chęć niesienia pomocy oraz zrozumienia sposobu widzenia pacjenta. Działam wielowarstwowo, z szacunkiem, empatią oraz spokojnym spojrzeniem na problem.
Jak pracuję?
„Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami terapii schematów. Interesują mnie różnorodne techniki i metody prowadzenia psychoterapii, które dostosowuję do indywidualnej potrzeby zgłaszającego się do mnie pacjenta.”